yükleniyor

Blog

Sıfır Hata İle Diş İmplantı Yapan Çin'li Robot

Çin'de bir robot, diş hekimi sayısının azlığı nedeniyle kullanılmak üzere gönüllü bir hastaya mükemmel hassasiyetle diş implantı yaptıBir robot, 3 boyutlu basılarak hazırlanan iki adet dişi, bir bayan hastanın ağzına tek başına yerleş... » İncele.

Evinize Özel Robot Yardımcı: Aevena Aire

Dışarıdayken sadece akıllı telefonunuz üzerinden evinizi izleyebilirsiniz ve istediğiniz odaları kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.Akıllı teknolojiler her geçen gün hayatımızda yer buluyor. Günlük yaşantıda evinizin bir çok durumunu ko... » İncele.

Arabasında Yeni Teknoloji Kullananlara Primde İndirim!

Teknolojinin gelişmesi ile daha farklı sensörler otomobillerde yerlerini almaya başladı. Bir çok trafik kazasının önüne geçen bu sensörlere devletten prim ödemesi kapıda.Teknoloji hayat kalitesini oldukça geliştirmiş durumda, yaşanaca... » İncele.

Google, 1.1 Milyar Dolar Ödeme Yaptığı HTC ile Büyük Bir Ortaklık Kurdu!

Google-HTC ortaklığı büyüyor. Google, Pixel ekibi ve lisans teknolojisi için HTC'ye 1,1 milyar ödeyeceğini doğruladı.Son günlerde Google ile HTC ilişkisi arasında pek çok söylenti çıkmaya başladı. Lenovo’un Motorola’yı satın alması gi... » İncele.

Galaxy S8 ve S8+ için Android Oreo Beta Hazır!

Samsung'un bahar aylarında tanıttığı Galaxy S8 ve S8+, son Android sürümü için test sürecine başlamaya hazır.Google, Ağustos ayı itibari ile Android 8.0 Oreo’yu kendi telefonları olan Pixel ve Nexus cihazlara dağıtmaya başladı. Fakat ... » İncele.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!